Ödeme ve Teslimat


Teslimat Şartları

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir.

Mağazalarımızdan ve internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde siparişinizden ürünler depo stoklarımızda mevcut ise İstanbul içi 3 ile 7 iş günü içersinde ,İstanbul dışı teslimatlarımız da ise 7ile 10 gün içinde teslimini gerçekleştirebiliriz.

Sipariş verdiğiniz ürün depo stoklarımızda mevcut değilse İstanbul iç
i teslimat süresi 7 ile 21 iş günü içinde İstanbul dışı teslimatı ise 15 ile 45 gün içersinde teslimi gerçekleşir.

Türkiye sınırları içersinde tüm illere gönderilecek ürünlerde nakliye bedeli İstanbul içi Mahir Mobilya'ya ait olup taşıma ve kurulum ücretsiz yapılacaktır. Diğer illere nakliyeler, bina önü teslimatı yapılır ve 25,000 TL altı ürün alımlarında nakliye  bedeli müşteriye aittir.

İl ve il merkezlerine yapılan nakliyelerimizde ek bir ücret talep edilmemektedir ancak bazı ilçe merkezlerine ve kasabalarına nakliye şirketinin güzergahında olmadığı için ek bir nakliye yapılmaktadır bu ek nakliye bedeli müşterilerimize yansıtılır.Bu ücretleri satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi:  0216 330 00 13


Not: Bazı illere nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır. Nedeni bu il veya ilçe merkezlerine araçlarımız sık çıkmadığı için gecikme yaşanmaktadır. Müşterimizin isteğine göre ürün gönderimi yapılabilmektedir