İptal, İade, Değişim

   
   Garanti Şartları
Mahirmobilya.net'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Mahir Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Mahir Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. 
Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
İade Şartları
Mahirmobilya.net'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. 
İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir. 
İade edilecek ürünün kesinlikle paketi zarar görmemiş ve kurulmamış olması gerekmektedir.
İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki 
İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Mahir Mobilya tarafından karşılanır. 
İade işlemi, ürünün Mahir Mobilyaya ulaşmasıyla başlar. Mahir Mobilya ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. 
İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 15 (onbeş) iş günü sürmektedir. 
-Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldığında değişim ve iade kapsamına girmez. 
-Farklı kumaş kaplaması, ayak rengi, ölçü, köşe yönü değişikliği gibi isteklerin doğrultusunda sana özel olarak üretilen modellerde değişim ve iade yapılmaz.
-Evinin ölçülerine uymayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez. Bu yüzden ürünü satın almadan önce ürün apartmanda taşınabilir mi, odana sığar mı, kapıdan geçer mi gibi bilgileri göz önünde bulundurmalısın.