Kullanım Koşulları

 Değerli Müşterilerimiz,

      Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesinde ki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmekedir.

       Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşme'nin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MAHİR MOBİLYA sorumlu değildir. MAHİR MOBİLYA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemi kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve sorumlu tutulamaz.

       MAHİR MOBİLYA bu internet sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

       MAHİR MOBİLYA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi MAHİR MOBİLYA'nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı beya referans içerebilir. MAHİR MOBİLYA, bu sitelerin içerikleri veya içerdiklerini diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

       MAHİR MOBİLYA bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile inernet sitesindeki tüm bilgi, resim, MAHİR MOBİLYA markası ve diğer markalar, www.mahirmobilya.net alan adı, logo, icon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sinai mülkiyet haklaının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletiletemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MAHİR  MOBİLYA'nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

      MAHİR MOBİLYA, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını, kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir
.

                                                                                                                                    
 Keyifli Alişverişler